Welcome to save@work - helping offices to save energy and cut carbon.

Vietējā “Tempelhof-Kreuzberg” tiesā notiek Enerģijas taupīšanas ballīte

Pieredzes stāsts no Berlīnes, Vācijas

Vairāk nekā simts cilvēki pulcējās uz enerģijas taupīšanas ballīti vietējā Berlīnes Tempelhof-Kreuzberg tiesā, kur baudīja garšīgus ēdienus, labu kompāniju un apskatīja dažādas interesantas izstādes.

2016. gada 8. jūlijā energokomanda no vietējās rajona tiesas uzaicināja visu personālu uz pagalma festivālu ar nosaukumu „Energie tanken, zum Energiesparen” (Uzlādē enerģiju, lai taupītu enerģiju), kas tika rīkota ES projekta save@work ietvaros. Atklāšanas runu teica Dr. Christian Kunz, vietējās tiesas priekšsēdētājs, kurš īpaši uzsvēra, cik svarīgi ir motivēt personālu, veicot enerģijas taupīšanas pasākumus darbavietā. Pēc uzrunas un visu apbalvošanas ar pašu gatavotiem gardumiem, dalībnieki dažādos informācijas stendos varēja uzzināt vairāk par enerģijas taupīšanu un to, kā padarīt savu dzīvi videi draudzīgu.

Stendos tika ietvertas tādas tēmas kā atkritumu šķirošana un pārvietošanās ar velosipēdiem, kur bija iespēja apskatīt, kā vislabāk šķirot ar BUND (Zemes draugi) iekārtu, un izmēģināt e-velosipēdus. Papildus bija iespēja konsultēties informācijas stendos par enerģijas taupīšanas iespējām kā mājās tā arī darbavietā. Arī ceļojošā izstāde “Mēs visi esam liecinieki” bija apskatāma uz 30 liela izmēra plakātiem. Tā parādīja klimata pārmaiņu ietekmi uz cilvēku dzīvi Āfrikā, Dienvidamerikā, Āzijā, kā arī Eiropā.

Darbojās arī starptautisks mākslas un amatniecības stūrītis bērniem, kur tie varēja demonstrēt savu radošo talantu. Tur tapa termometri tauriņu vai žirafes formā, kurus var izmantot ne tikai iekštelpu temperatūras mērīšanai, bet arī kā dekoru, kas lieliski izskatās!

Pēdējā, bet ne mazāk svarīgākā aktivitāte, bija enerģijas viktorīna un uzvarētājas paziņošana. Viņa saņēma savu enerģisko balvu – enerģijas taupīšanas iekārtu komplektu.

Apņēmīgajai energokomandai izdevās noorganizēt kopīgu pasākumu, kas bija gan jautrs, gan informatīvs. Šis ir liels notikums Tempelhof-Kreuzberg vietējās tiesas energokomandai Save@work sacensībās, ko droši variet pārņemt arī jūs! 

AG TK1

Anke Merzigere (Anke Merziger), B.S.&U.

NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it.

I understand